Aktuálne KURZY

Naučte sa niečo o telocviku spolu s nami

Hlavným cieľom Akadémie telocviku je vzdelávať širkoú verejnosť, ale aj športových odborníkov vo všetkých odvetviach „telocviku„. Preto je táto sekcia kurzov to najpodstatnejšie, čo nás zaujíma.

Hlavnou snahou je priniesť na Slovensko aktuálne informácie podložené športovou vedou a výskumom v športe. Študovaním zahraničných literatúr a pravideľnou návštevou najväčších športovýh konferencií sa snažíme obohatiť každého informáciami, ktoré mu pomôžu nielen na ceste za vysnívaným telom, ale najmä za zdravým.

Silový tréning sa javí ako najpotentnejšia stratégia, ako bojovať proti prejavom starnutia, zlepšiť zdravie a celkový život. Je to taký kameň mudrcov a studňa mladosti.

Optimálna regenerácia je základným pilierom zlepšenia, pretože práve toto je čas, kedy „rastieme“. Tréning je stimul, ale bez optimálnej regenerácie nie sme schopný sa efektívne zlepšiť.

Tento záznam z webináru „To najlepšie z ICST 2023“ obsahuje tie najlepšie časti prednášok, ktoré poukazujú na vedecké novinky, ale aj platné zásady v silovom tréningu pre výkon.

Staňte sa strojcami vlastného šťastia a úspechu. Buďte sami sebe trénerom a dosiahnite vašich cieľov bez potreby iných.

OSTAŇME V SPOJENÍ

Prihláste sa na odber noviniek a získajte zadarmo návod a pár rád ako si toto všetko nastaviť!


Navyše Vás budeme maximálne raz za mesiac zásobovať podobnymi radami.