Aktuálne KURZY

Učte sa a získavajte nové informácie o telocviku spolu s nami

Hlavným cieľom Akadémie telocviku je vzdelávať širkoú verejnosť, ale aj športových odborníkov vo všetkých odvetviach „telocviku„. Preto je táto sekcia kurzov to najpodstatnejšie, čo nás zaujíma.

Hlavnou snahou je priniesť na Slovensko aktuálne informácie podložené športovou vedou a výskumom v športe. Študovaním zahraničných literatúr a pravideľnou návštevou najväčších športovýh konferencií sa snažíme obohatiť každého informáciami, ktoré mu pomôžu nielen na ceste za vysnívaným telom, ale najmä za zdravým.

Silový tréning sa javí ako najpotentnejšia stratégia, ako bojovať proti prejavom starnutia, zlepšiť zdravie a celkový život. Je to taký kameň mudrcov a studňa mladosti.

Diagnostika, terapia a tréning na základe dát a meraní. Prestaňte hádať a začnite merať pomocou skvelého diagnostického nástroja. 

Tento záznam z webináru „To najlepšie z ICST 2023“ obsahuje tie najlepšie časti prednášok, ktoré poukazujú na vedecké novinky, ale aj platné zásady v silovom tréningu pre výkon.

Keď vkročíme do telocvične veľa z nás sa bude sústrediť na svalovú silu a hypertrofiu. Avšak bolo by naivné si myslieť, že popri týchto častiach sa bude rýchlosť a výbušnosť trénovať zároveň. A presne o tom je náš nový workshop!

Optimálna regenerácia je základným pilierom zlepšenia, pretože práve toto je čas, kedy „rastieme“. Tréning je stimul, ale bez optimálnej regenerácie nie sme schopný sa efektívne zlepšiť.

Náš najnovší formát kurzu bude pobytovou formou. Viac už onedlho!

OSTAŇME V SPOJENÍ

Prihláste sa na odber noviniek a získajte zadarmo návod a pár rád ako si toto všetko nastaviť!


Navyše Vás budeme maximálne raz za mesiac zásobovať podobnymi radami.