Služby

V akadémii telocviku sa snažíme pomôcť každému, kto má záujem o zlepšenie svojho zdravotného stavu. Okrem vzdelávania Vám radi pomôžem s výživou, pohybovou aktivitou (vo forme osobných tréningov a online coachingu) alebo fyzioterapiou. V rámci týchto možností spolupracujeme aj s odborníkmi z iných odvetví.

Pohybová diagnostika je základným nositeľom pokroku. Ak nie je známy aktuálny stav, nie je možné sa posunúť vpred. Preto je diagnostika prvým krokom ku úspešnej ceste za lepšími zajtrajškami.

Fyzioterapia je liečbou smerujúcou k udržaniu, podpore, obnove maximálnej funkčnej zdatnosti alebo spomaleniu progresie u osoby s vrodenou chybou, chorobou alebo úrazom s cieľom prinavrátiť stratené schopnosti alebo funkcie ľudského organizmu ako celku.

Osobný tréning je najefektívnešjia forma pohybovej spolupráce, ktorá za pomoci skúsených odborníkov dokáže pomôcť v dosiahnutí zvolených cieľov najrýchlejšie. 

Výživa a nutričné poradenstvo

Zlepšiť svoj zdravotný stav bez úpravy výživy je veľmi náročné. Ideálne je skĺbenie dostatočného množstva pohybovej aktivity podporené správnou výživou. 

Online coaching

Trénujte efektívne, pod odbornou kontrolou a bez hraníc. Pomocou online tréningu môžete dosiahnuť svoje ciele bez nutnosti návštevy fitnes centier. Všetko čo potrebujete, máte často už dávno doma.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek a získajte zadarmo návod a pár rád ako si toto všetko nastaviť!


Navyše Vás budeme maximálne raz za mesiac zásobovať podobnymi radami.

Kontakt

Napíšte nám:
info@akademiatelocviku.sk

Zavolajme si:
+421 910 272 863