To najlepšie z ICST 2023: Záznam z webináru

Sumár medzinárodnej konferencie o silovom tréningu, Jyväskylä, Fínsko

Medzinárodná konferencia silového tréningu (ICST) 2023

Ak nás sledujete na sociálnych sieťach, tak ste si mohli všimnúť, že sa 26 – 29.09.2023 uskutočnila vo fínskej Jyväskyle12. medzinárodná konfenrencia o silovom tréningu, ktorej podnázov bol “Silový tréning pre športový výkon a fyzické zdravie”.

Jeje hlavným cieľom bolo spojiť výskumníkov, trénerov a športových profesionálov z celého sveta, aby sa podelili o najnovšie výskumy a skúsenosti z oblasti silového tréningu. Vo Fínsku sa stretli mená, ktoré môžete nájsť vo väčšine kvalitnej zahraničnej literatúry v oblasti silového tréningu. Medzi najznámejšie patria William Kreamer (USA), Keijo Häkkinen (FIN), Urs Granacher (GER), Paul Comfort (UK), Robert Newton (AUS) a Greg Haff (AUS).

Po tejto konferencii sme sa rozhodli nenechať si informácie iba pre seba a podeliť sa o ne s tými, ktorí majú o ne záujem. Vybrali sme tie najlepšie časti prednášok, ktoré poukazujú na vedecké novinky, ale aj dlhodobo platné zásady v silovom tréningu pre výkon.

 

Základné informácie o webinári

  • Témy webináru nie je vekovo ohraničený a nie su preň potrebné žiadne predchádzajúce vedomosti.
  • Webinár prebiehal online cez aplikáciu ZOOM.
  • 3-hodinový záznam z webináru.
  • Prezentácia z webináru (vo forme .pdf)
  • Webinár obsahuje najmä aktuálne a praktické informácie, ktoré budete môcť hneď aplikovať do tréningov.

Čo sa na Webinári dozviete?

Počas tohto 3-hodiného webináru Vás prevedieme najpodstatnejšími časťami ICST 2023 (Medzinárodná konferencia o silovom tréningu). Obsahuje výber z prednášok najlepších rečníkov spolu s vysvetlením a prehĺbením do originálnych výskumov, ktoré boli v prednáškach použité. Tieto prednášky boli vybrané tak, aby dali širokej verejnosti a trénerom najpodstatnejšie informácie s praktickým využitím. 

Celý webinár bol rozdelený do 5 častí, a to:

  • Silový tréning a mládež
  • Neurálna adaptácia na silový tréning.
  • Prečo sa všetci nezlepšujú rovnako?
  • Rozložené série (Cluster sety): Veda a prax.
  • Je výživa pre silový tréning preceňovaná alebo podceňovaná?
 

Na záver prebiehala stručná diskusia, ale veľa zaujímavých otázok bolo zodpovedaných už počas webináru.

Cena záznamu

Cena záznamu z tohto 3-hodinového webináru je 30 Eur. 
Po vyplnení fakturačných údajov Vám pošleme faktúru. Po jej zaplatení Vám získate odkaz, na ktorom si môžete záznam pozrieť v časovom rozsahu 3 mesiace od doby zaplatenia.

V prípade akýchkoľvek otázok a informácií o kurze nás môžete kontaktovať na info@akademiatelocviku.sk alebo na telefónnom čísle +421 910 272 863

Lektor kurzU

Michal Králik, PhD.

Ukončil svoje doktorandské štúdium na Univerzite Komenského v Bratislave, Fakulte telesnej výchovy a športu. Je spoluzakladateľom Akadémie Telocviku a pracuje aj ako osobný tréner.

Zakúpiť záznam z webináru

Ďalšie školenia a kurzy, ktoré by Vás mohli zaujímať