Zdravšie v práci I.

UŽ TOMU ROZUMIEM

Zdravšie v práci I.
Už tomu rozumiem - ONLINE

Dlhodobé sedenie je aktuálny problém, s ktorým si nevie dať rady veľa ľudí v produktívnom veku. Situácia, ktorá je vo svete uprednostňuje prácu z domu a tým aj dáva ťažkú úlohu jednotlivcom prispôsobiť domáce prostredie tak, aby bolo čo najvhodnejšie pre prácu. To nie je vždy jednoduché. Vaša cesta za zdravším životom začína práve tu!

Tento intenzívny 5-hodinový kurz, ktorý je zameraný na pochopenie fungovania nášho tela a naši lektori Vás naučia:

  • Chápať, ako vzniká bolesť a prečo máme bolesti.
  • Uvedomiť si, ako naše telo funguje.
  • Indetifikovať pohybové vzory, ktoré nás počas dňa ovplyvňujú.
  • Zogranizovať si pracovné prostredie a priestor okolo Vás.
  • Na záver si prejdeme základné návyky v práci, ale aj počas bežného dňa.

Detaily kurzu

Tieto informácie pomôžu každému, kto chce pre seba niečo urobiť a ušetriť za lekára. Naše nápady pre vašu pohodu budú hlavne jasné, zrozumiteľné a zreteľné. Tento kurz, vznikol spojením trénerskej a fyzioterapeutickej časti a pod názvom „Zdravšie v práci“. 

Pre lepšiu orientáciu a jednoduchšie zapamätanie si najpodstatnejších informácií sme sa rozhodli rozdeliť kurz na zastrešené dve úrovne. 

Zdravšie v práci I.: Už tomu rozumiem

Hlavným cieľom prvej úrovne kurzu s názvom „už tomu rozumiem“, je pochopiť ako naše telo funguje a začať si uvedomovať ako sa k nemu správame. Okrem toho si prejdeme, čo všetko na naše telo vplýva a ako nám vzniká bolesť. Počas kurzu si analyzujte či máte správne základné návyky v práci, ale aj počas bežného dňa.

Po absolvovaní tento časti kurzu, by ste mali byť schopný identifikovať najpodstatnejšie momenty, ktoré ovplyvňujú zvyšok vášho dňa.

Podrobnosti o kurze

Kurz nie je vekovo ohraničený a nie su preň potrebné žiadne predchádzajúce vedomosti. 

Kurz bude prebiehať online (ZOOM), takže ho môžete absolvovať z pohodlia Vášho domova, z kancelárie alebo kdekoľvek sa budete nachádzať. 

cenník kurzu

Minimálny počet účastníkov je 5, maximálny však 15 osôb. Cena kurzu je 69 Eur. 

Po prihlásení Vám pošleme faktúru a po jej zaplatení Vám potvrdíme Vašu účasť na kurze. Ak by sa kurz z akéhokoľvek dôvodu neuskutočnil, peniaze Vám vrátime.

V prípade akýchkoľvek otázok a informácií o kurze nás môžete kontaktovať na info@akademiatelocviku.sk alebo na telefónnom čísle +421 910 272 863

Lektori

Michal Králik, PhD.

Ukončil svoje doktorandské štúdium na Univerzite Komenského v Bratislave, Fakulte telesnej výchovy a športu. Je spoluzakladateľom Akadémie Telocviku a pracuje aj ako osobný tréner.

Mgr. Ján Sekereš

Vyštudoval fyzioterapiu v Bratislave. Vo svojej praxi sa stretáva s ľuďmi, ktorí potrebujú uľaviť od bolesti, zrehabilitovať po úraze, pomôcť so športovým výkonom alebo len odhaliť ako využívať svoje telo efektívnejšie tak dlho ako sa len rozhodnú.

Prihlásiť sa do kurzu