Zdravšie v práci II.

UŽ TO AJ ROBÍM

Zdravšie v práci II.
Už to aj robím - ONLINE

Vaša cesta za zdravším životom má pokračovanie, ktoré sa volá prax!

Pokračovanie kurzu Zdravšie v práci I. – Už tomu rozumiem je opäť intenzívny 6-hodinový kurz, ktorý je zameraný na správne vykonávanie základných pohybových stereotypov a na odstránenie porúch tela a jeho prirodzeného zarovnania. Naši lektori Vás naučia:

  • Vnímať nastavenie Vášho tela.
  • Správne vykonávať základné pohybové stereotypy.
  • Ako otestovať jednotlivé časti Vášho tela.
  • Ako napraviť poruchy prirodzeného zarovnania Vášho tela.
  • Ako sa správať počas cestovania tak, aby ste si neubližovali.

Detaily kurzu

Dlhodobé sedenie je aktuálny problém, s ktorým si nevie dať rady veľa ľudí v produktívnom veku. Situácia, ktorá je vo svete uprednostňuje prácu z domu a tým aj dáva ťažkú úlohu jednotlivcom prispôsobiť domáce prostredie tak, aby bolo čo najvhodnejšie pre prácu. To nie je vždy jednoduché.

Pokračovanie kurzu Zdravšie v práci I. – Už tomu rozumiem je viac praktickým uplatnením poznatkov, získaních v prvej úrovni. Opretím sa o tieto poznatky sme schopní lepšie pochopiť úlohy, ktoré nám naše telo dáva, aby sme sa oň správne starali.

Tieto informácie pomôžu každému, kto chce pre seba niečo urobiť a ušetriť za lekára. Naše nápady pre vašu pohodu budú hlavne jasné, zrozumiteľné a zreteľné. Tieto kurzy, vznikli spojením trénerskej a fyzioterapeutickej časti a pod názvom „Zdravšie v práci“. 

Pre lepšiu orientáciu a jednoduchšie zapamätanie si najpodstatnejších informácií sme sa rozhodli rozdeliť kurz na zastrešené dve úrovne. 

Zdravšie v práci II.: Už to aj robím

Počas tejto úrovne sa budeme učiť vnímať naše telo ako je nastavené, predstavíme si správne vykonávanie základných pohybových stereotypov. Táto úroveň obsahu aj cvičenia, ktorými sa budeme snažiť napraviť poruchy pohybových stereotypov alebo prirodzeného zarovnania tela. Na konci si prejdeme niekoľko základných rád pre cestovanie či už v aute alebo v inom dopravnom prostriedku.

Po absolvovaní druhej časti kurzu by ste mali byť schopný otestovať problematické časti vášho teľa, naučiť sa vykonávať základné pohybové stereotypy a posunúť sa na ceste za odstránením vašich problémov.

Na záver dostanete návod ako sa udržať dlhodobo v dobrej kondícii tak, aby ste počas sedavej práce neubližovali.

Podrobnosti o kurze

Kurz nie je vekovo ohraničený. Keďže Ide o pokračovanie kurzu – Zdravšie v práci I. – Už tomu rozumiem a preto je absolvovanie tohoto kurzu podmienkou prihlásenia sa do druhej úrovne.

Kurz bude prebiehať online (ZOOM), takže ho môžete absolvovať z pohodlia Vášho domova, z kancelárie alebo kdekoľvek sa budete nachádzať. 

 

cenník kurzu

Minimálny počet účastníkov je 5, maximálny však 15 osôb. Cena za druhú úroveň kurzu je 89 Eur. 

Po prihlásení Vám pošleme faktúru, po jej zaplatení Vám potvrdíme Vašu účasť na kurze. Ak by sa kurz z akéhokoľvek dôvodu neuskutočnil, peniaze Vám vrátime.

V prípade akýchkoľvek otázok a informácií o kurze nás môžete kontaktovať na info@akademiatelocviku.sk alebo na telefónnom čísle +421 910 272 863

Lektori

Michal Králik, PhD.

Ukončil svoje doktorandské štúdium na Univerzite Komenského v Bratislave, Fakulte telesnej výchovy a športu. Je spoluzakladateľom Akadémie Telocviku a pracuje aj ako osobný tréner.

Mgr. Ján Sekereš

Vyštudoval fyzioterapiu v Bratislave. Vo svojej praxi sa stretáva s ľuďmi, ktorí potrebujú uľaviť od bolesti, zrehabilitovať po úraze, pomôcť so športovým výkonom alebo len odhaliť ako využívať svoje telo efektívnejšie tak dlho ako sa len rozhodnú.

Prihlásiť sa do kurzu